قديمی‌ها که اعتقاد داشتند برکت رو صبح‌های زود پخش می‌کنن واقعا درست می‌گفتن. گاهی اگه صبح‌های زود به پرشن بلاگ سر بزنين وبلاگ‌های قشنگی با مطالبی قشنگ‌تر به تورتان می خوره که شايد برای کسی که هنوز در حال جستجوی وبلاگ‌های مورد علاقه‌اش هست فرصتی عالی باشد. چراکه ليست وبلاگ‌های به روز شده هر چند دقيقه عوض می‌شود و شايد تا مدت‌ها ديگر شما اسم آن وبلاگ رو نبينين. به هرحال همه اين ها رو گفتم تا به يه مطلبی که هم بوی اميد می‌داد و هم صميميت و در عين حال بسيار قاطع از يک دل سوخته حرف می‌زد برسم و آن را برايتان بياورم. ديگر مطالب خوب اين وبلاگ را می‌توانيند اينجا بخوانيد.

امروزم را باور كن ...
با من كه اكنون دوستت دارم اينگونه مباش،
زيرا كه ...
روزي خواهد آمد كه اندوه من به پايان مي رسد .
روزي كهاشكهايم به سكون مي رسند .
روزي كه دلتنگيم به صبري دائمي بدل مي شود .
روزيكه قلبم از هيجان شنيدن صدايت ، پيامت ، نامه ات ديگر نمي لرزد .
روزي خواهد آمدكه ترانه ها ، تنها تداعي خاطراتي دور مي كنند و تصاوير ،غبار قهوه اي زمان ميگيرند .
روزي مي رسد كه نامه هايت را به باد مي سپارم و صدايت را ديگر نخواهمشناخت .
روزي خواهد آمد كه بغض مرا رها كند .
روزي كه لبخند زدن آسان مي شود .
روزي كه لحظه هاي تلخ و غم انگيز شنيدن نامت ، كوتاه تر از پرش پلكي شود آنقدركه فقط گوشه هاي لبم را آويزان كند .
روزي خواهد آمد كه تو را به آغوش خالي وسرد فراموشي بسپارم ! ...
روزي خواهد آمد دوست من !


روزی كه زياد هم دورنيست .... <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />


/ 3 نظر / 3 بازدید
Princess1977

سلام دوست عزيز٬ راستش اين شعر مال خودم نيست و متاسفانه نمی دونم نويسندش کيه٬ اما تحليل شما درباره اش درسته.ممنون از لطفی که به وبلاگ بنده داشتيد.موفق و سربلند باشيد.

يک دختر تنها

از آن هنگام که عشق گریزگاه آدمی شد خون عشق خشکید و آبی عشق گندید از آن هنگام بود که عشق رنگ بی رنگش را در خم رنگرزی جان آدمی گم کرد.

bahareh

آره ...حالا مدتيه که اون روز واسه من اومده!يه زمانی بود که واسه صبر خودم يه ياعلی گفتم....صبر کردم و صبر وصبر........اما ديدم اون کسی که من براش دارم خودمو به آب و آتيش ميزنم وانرژی ميذارم از مرحله خيلی پرته....تا اینکه يه روز يه معجزه شد!يکی اومد سرزده که من حتی فکرش رو هم نميکردم ....اومد و با همه زندگيم قاطی شد....شد همه انگيزه من واسه زندگی.......آره عزيز! اون روز رسيد که من بخوام فراموشش کنم..........اون روز اومده که ديگه صداش قلبمو نمي لرزونه... ديگه توی قلبم جايی نداره! حال کسی رو دارم که منو ميفهمه که لايقمه......