...صبح چشمانم را که باز می‌کنم بهش سلام می‌کنم و می‌دانم که جوابم را می‌دهد، هرچند هنوز به این مرحله نرسیده‌ام که جوابش را حس کنم یا صدای بال فرشته‌های مامور خودم را که با بیدار شدنم کارشان را شروع کرده‌اند، بشنفم...

می‌دانم با هر قدمی که بر می‌دارم، حواسش یه من است، هوایم را دارد و برای من جز خیر و خوبی نمی‌خواهد...هرچند هنوز نتوانسته‌ام به این دانسته‌هایم عمق دهم و هنوز از آنچه قرار است ساعتی دیگر و فردا و سال دیگر اتفاق افتد، هراسانم...هنوز درست درک نکرده‌ام توکل چیست.

بعضی روزا خیلی تحت فشار قرار می‌گیرم، شغل، دانشگاه، زندگی و... پریروز به ذهنم رسید تو اینجور موقع‌ها بهش بگم خداجون، می‌شه یه‌کم منو بغل کنی؟...و بعد اگه تونستم به خودم بقبولونم اون الان بغلم کرده و من نمی‌فهمم، بهش بگم یه‌کم سفت‌تر...شاید آروم بگیرم. پریروز حتی با فکر این فکر، آروم‌تر بودم!

دیروز بعد از ظهر، یه مسابقه دو نشون می‌داد تو تهرون...از اینایی که همه می‌تونن توش شرکت کنن. گزارشگر با کلی از آدما حرف زد تا رسید به یه پسربچه ۱۰ ساله که داشت با تموم وجود می‌دوید و شرشر عرق می‌ریخت. گزرشگر ازش پرسید چرا اینقدر می‌دوی؟ گفت می‌خوام برسم خط پایان. گزارشگره گفت الان که حداقل ۲۰۰ نفر از خط پایان گذشته‌اند و مسابقه تموم شده...بچه‌هه گفت: می‌دونم...حداقل اینجوری آخر نمی‌شم.

پراکنده‌گویی هم عالمی داره واسه خودش. صبح اول صبح شنبه بخوای چیزی بنویسی و مطلب منسجمی به ذهنت نیاد، تنها راهش اینه که ذهنتو باز بذاری تا هرچه دل تنگش می‌خواد بگه...در هرحال ببخشین.

یه سایت خوب هم پیدا کردم: اول برین اینجا:http://www.jireyeketab.com/MainF.asp

بعدش اون گوشه سمت راست برین تو بخش جیره کتاب چیست؟ از فکری که پشت سر این سایته خوشم اومد.

اینو هم احتمالا اگه ندیدین با نمکه: مصداق چی فکر می‌کردیم چی شد!

http://video.google.com/videoplay?docid=4839453054472544980&hl=en

/ 17 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تولد دوباره

سلام.....اين حس بودن با خدا رو مدتيه به کمک خودش دارم و چقدر زيباست ....در آغوش پر آرامشش بودن...دستشو گرفتن....خدا رو هر لحظه ديدن ....به او و کمکش يقين داشتن

ندا

بالاخره مرد امیدوار هم خسته می‌شه... بعضی وقتها دیگه چای و شکلات هم اثر نمی‌کنه ... آخه اون که همش نباید به بقیه امید بده! ... خودش هم احتیاج داره به اینکه اون که همیشه بهش امید میده، این دفعه نوازشش کنه، در آغوش بگیردش! بهش بگه که تا من هستم نگران هیچ چیز نباش! خستگی‌هاتو به من بسپار و خودت رو رها کن! خودت رو رها کن... مرد امیدوار!

عاطفه

بازم تو شرکتم . ای ذهن باز هم خودش خوبه.من بالاخره نوشتم

خويشتن خويش

سلام ! کافيه صميمانه و از ته دل بنويسی تا بردل هرکس که ميخواند بنشيند . پراکنده هم که باشه دلنشين بود .

شاهدخت

واقعا خوشحالم کرديد که بهم سر زديد . موفق باشيد

بیتا

سلام مرد امیدوار اینطور رابطه برقرار کرن با خدا خیلی به نظرم جالب آمد.کلی انرژی گرفتم.مرسی

لی لا - آبی آسمانی

۱۴ تا کامنت داريد و من اغلب همه‌ی کامنتهاتون با دقت می‌خونم و به عکس العمل آدم‌ها توجه ميکنم. خب اينبار متوجه شدم دست کم بين اين ۱۵ تا من تنها کسی هستم که هم مطلبتون رو خوندم هم لينکهائی که داديد رو چک کردم. هميشه البته اين کار رو ميکنم. جالبترين بخش حرفهای اين پستتون اين بود که همين امروز در موردشون صحبت کرديم ولی من اين پست رو نخونده بودم. بيشتر حرفی ندارم... اما از لينک جيره کتاب خيلی خوشم اومد و حتمن عضوش ميشم و به همکارام هم پيشنهادش کردم.از اون يکی لينک هم خيلی خوشم اومد کلی خنديدم و واقعن امروز به اون خنده نياز داشتم. ممنونم.

آرتميس

سلام دوست! منم هميشه دلم مي خواد خدا رو با حواسم حس كنم بغلش كنم و آروم بگيرم انگار از آغوش مادرم دور افتادم... راستي! اگه اهل رویا نوردی هستی بیا ... بیا و تو دلتنگی شیرینم شریکم باش... براي همه جا هست...

آناهيتا

ايشا... که هيچوقت آخر نشی و هميشه به اونچه که حقته و به صلاحته برسی...مطمئنم می رسی