طنز ما

 

OJP0001505

برای کسب آرامش

می‌خوانیم...آنهم خیلی زیاد...از هرجا و هر مکتب و هر روشی

کلاس می‌رویم...به تکرار و با جدیت

دائم روش‌های احتمالی برخورد لازم دیگرون با مشکلاتشون رو با خودمان و در ذهنمان تمرین می‌کنیم...

اما وقتی اتفاقی, رویدادی, دلخوری‌ای, سوءتفاهمی یا ... رخ می‌ده... درمانده به سلاح‌ها و ابزارهایمان نگاه می‌کنیم و نمی‌دونیم کدومشون رو برا دفاع برداریم.

...

آیا ما تکلیفمون با خودمون روشنه؟

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لیلاس

تمام مصائب از همین جا شروع میشه که تکلیفمون با خودمون روشن نیست...مخصوصا طی این سالها که مرتب تشدید شده....

پريسا

ماجراهای زندگی همان تمرین عملی یادگرفته های تیوری هستن. طرح آموزش ما دقیق ریخته شده. کلاس هاس تسوری و عملی هر دو در موقع درست در زندگی ما ظاهر میشن.

ماه بانو

سلام تعداد دفعاتی که آدمها می تونن درست و با تمام ظرفیتشون به مسائل واکنش نشون بدن اونقدر کمه که معمولا تو خاطراتشون ثبت میشه.

مریم

درسته. چون اکثر ماها به جای اینکه بیشتر به فکر استفاده از اونها باشیم همش به اندوخته های بی مصرفمون اضافه میکنیم بدون اینکه امتحانشون کرده باشیم و بدونیم خاصیتشون چیه. خوش به حال اونایی که یه سلاح دارن ولی ماهرانه هر جا که لازمه ازش به بهترین نحو استفاده میکنن. شاید اگه داشته هامونو لیست کنیم و هر چندوقت یکبار مرورشون کنیم و یکی دو تاشونو به کار ببریم بد نباشه. در ضمن تصویر خیلی جالبی برای متنتون انتخاب کردید.

مریم

یه چیزی که امروز به داشته هام اضافه کردم و امیدوارم مثل خیلی چیزای دیگه بعد از یه مدت فراموش نشه اینجا مینویسم. انسانهای قوی از ایده ها میگویند انسانهای متوسط از چیزها میگویند انسانهای ضعیف از دیگران میگویند امیدوارم هممون یاد بگیریم انسانهایی قوی باشیم[لبخند]

نوشتن برای خودفهمی

جنگجويان ماهر هنگام نبرد فنوني را كه تمرين كرده‌اند به ياد نمي‌آورند، بلكه غريزي مي‌جنگند.

بی نام

همیشه عمل کردن سخت تره.. گاهی میشه عمل کرد گاهی نه..... واقعا تو جامعه امروزی میشه آروم بود...

هیوا

نمی دونم می تونم با هاتون صحبت کنم یا نه ولی چقدر همه حرفاتون به دلم می شینه و چقدر اکثرشون حرف دلمه!! می دونم که شاید این حرف دل همه ماآدمها باشه ولی اینقدر ساده و با ظرافت بیانش می کنید انگار که حرفی که سالها تو دلم بوده رو یه نفر داره با صدای بلند می گه...تبریک می گم بهتون و امیدوارم که تکلیف همه ما با خودمون روشن باشه یا بشه!!

حکیمه

چند وقته هر وقت میام اینجا، دقیقا همون حرفی رو که احتیاج دارم بشنوم (به عنوان نصیحت یا تلنگر)اینجا میخونم. این جمله چند بار به ذهنم اومد بنویسم ولی نشد. در عوض به نتایجی رسیدم که مطمئنا شما هم در اون نتایج سهیم هستین. ممنون. [لبخند]