Distraction

دو تا موضوع جالب برای من

1. این جمله که چند روزه توی سرم افتاده

Distraction is the only thing that consoles us for miseries

تنها چیزی که توی زندگی ما رو به‌سمت بدبختی سوق می‌ده، عدم تمرکزه!

 

2. این یاکریم معروف بالکن کوچک اتاق من در اداره، که هر وقت می‌آد همه وقتش رو صرف قلدربازی و ممانعت از دانه خوردن بقیه می‌کنه (یه‌بار براش یه پست نوشتم). جدیدا دو تا کبوتر چاهی هم می‌آن و خب این از اون دوتا حساب می‌بره. اما در کنار ترسی که ازشون داره و اونا تکون می‌خورن این می‌پره بالا، باز توی همون زمان حواسش به اینه که یاکریم‌های دیگه ازش حساب ببرن!!

خوشم می آد در هیچ موقعیتی نمی‌ذاره ذهنش از هدفش منحرف بشه!

/ 4 نظر / 4 بازدید
سحر

مادرم روزی چند بار برای قمری ها و گنجشک ها گندم و ارزن می ذاره توی حیاط نزدیک پنجره.. دیگه همه ی پرنده ها به این روال عادت کردن و هر روز صبح زود، ظهر و غروب و گاهی حتی بیشتر به خونه ی ما سر می زنن.. تقریبا دیگه اونها رو می شناسم و بعضی وقتها با دقت نگاهشون می کنم.. عجیبه که هر کدوم اخلاق خاصی دارن و میشه فهمید.. بعضی ها ترسو، بعضی ها خیلی پرخور، بعضی قلدر و بعضی صبور و آروم!! [لبخند] زیبا می نویسید

ارکیده

کفترها که خیلی باحالن.منم روی چمنهای جلوی پنجره براشون میریزم.صبح به صبح.عادت کردن.کلاغ و کفتر چاهی و گنجشک و بلبل اهوازی و یا کریم.غوغاییه.به 5 دقیقه نمیرسه تمام. ممنون که در این مدت بودید. کتاب سیمرغ مرحوم پرویز رجبی، شروع دوباره ای برام بود.فرصت کردید نگاهی بیندازید.البته اگر نخواندید.

نبات

خوش به حالش كه ياكريم ِ همه جوره مرده .

امیرعلی

[لبخند] سلام یا تباذل لینک موافقید[تایید]