خودمان را تازه کنيم

يادمون باشه...سال ۸۴ و ۸۳ و ۸۲ و هرچه قبل از اونا بوده، با تمام اتفاقای تلخ و شيرينشون برای رسوندن ما به اين نقطه بوده. يه جايی تو سال ۱۳۸۵ . تو زندگی هيچ راه ميان‌بری وجود نداره. بايد ياد بگيريم که هرچی بر سر ما اومده برا پخته‌تر شدنمون بوده. برا پوست انداختن . برا عميق‌تر شدن.

حالا ما يه سال جديد داريم روبرومون. هيچ‌ کسی نمی‌تونه به ما بگه يا مجبورمون کنه که اونو به يه شکل خاصی بگذرونيم. ساعتا و روزا و ماه‌ها و همه‌اش مال خودمونه. خود خودمون. اغلب ماها کلی تجربه به دست آورده‌ايم. حالا يه قطعه گل جديد گذاشته‌اند رو چرخ کوزه‌گريمون. مهم نيست که شايد کوزه سال هشتاد و چهارمون خوب از آب در نيومده. اين يه گل جديده. تميز تميز و بکر. می‌شه دوباره شروع کرد. بدون وابستگی به خاطرات ناخوشايند قبل‌ترها.

الان، امروز و امسال.. همه نو هستند. دست نخورده دست نخورده... بياييم کشيدن يه نقش خوب و تازه و از همه مهم‌تر ابتکاری رو شروع کنيم. اگه می‌بينيم الان يا امروز حوصله‌اش رو نداريم، ايرادی نداره. بريم يه گشتی بزنيم، يه فنجون چای داغ بنوشيم، يه خستگی در بکنيم، با يکی گپ بزنيم... بعد که سر حال تر شديم، بوم رو بذاريم روبرومون و شروع کنيم ...

شروع با اعتماد به نفس خيلی چيز خوبيه...

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shohreh

سلام دوست خوب حرف حساب که چون و چرا نداره . حتما اینکار رو خواهم کرد. فکر میکنم که مثبت بودن راحت تر از منفی بودن و اشکال تراشیه . برای تو دوست خوب هم بهترین‌ آرزوها رو در سال جدید دارم. سبزباشی.

یه دوست

سلام دوست عزیز ما برای کسب درامد از اینترنت محیطی شفاف وساده و قانونی(مطابق با مصوبه مجلس شورای اسلامی) برایتان مهیا نموده ایم. سایت فرهنگی ایران بین به عنوان تنها راه قانونی کسب درامد اینترنتی در ایران افتخار آنرا دارد که اصول سیستم شبکه ای خود را مطابق با مصوبه قانون مجلس شورای اسلامی در مورد تجارت الکترونیک و نتورک مارکتینگ در ایران همسو نماید. شما میتوانید بدون پرداخت هزینه عضویت و با ثبت نام رایگان و به میزان فعالیت خود درامدی از 2 تا بیش از 50 هزار تومان در روز رو بدست آورید. شما از طريق سايت ايران بين مي توانيد ضمن تهيه کتابها و کارتهای اينترنتی مورد نياز خود (با قیمت واقعی و قیمتهای پشت جلد کتاب).و تحویل آن در درب منزل این امکان را نیز برای خود فراهم کنيد که درآمدی از 2 تا بیش از 50 هزار تومان در هر روز داشته باشید(که کاملا دست يافتنی است و تنها با کمی صبر و تلاش می توانيد حداقل به نزديک ان و يا حتی بيشتر از ان نيز برسيد). ممنون ميشم آدرس منو در پيوند خودتان قرار بدين و با هم تبادل لینک داشته باشیم.....با بهترین آرزوها.... www.money4u.blogfa.com or www.money4u.blogsky.com

نگين حسينی

سلام. سال نو بر مرد اميدوارمون مبارک! شاد شاد شاد باشی + تندرست. اگه اين هفته سر کار تشريف داريد می تونم يه سر بيام البته شماره تماس از شما ندارم. اگه ميشه برام ای ميل کنيد. ممنون.

yalda

سلام .چطور مطوری دوستم.خوبی؟بروزم.منتظر نظرات سازندتون هستم. بياييم کشيدن يه نقش خوب و تازه و از همه مهم‌تر ابتکاری رو شروع کنيم..اين خيلی سخته در دنيای که همه غرقند بی انکه بدونند.

سارا

مرد اميدوار عزيزم سال نوت مبارك. به مناسبت پست سراسر اميدوارانه ت يه جمله مي نويسم. " هرگز نمي توانيم آينده را بسازيم وقتي بي اندازه درگير گذشته خويش هستيم "

yalda

کاش میشد که کسی می امد باور تیره مارا می شست و به ما می فهماند دل ما منزل تاریکی نیست... کاش میشد دل دیوار پر از پنجره بود وقفس ها همه خالی بودند ونسیم روی ارامش اندیشه ما میرقصید کاش میشد که غم و دلتنگی راه این خانه ما گم میکرد کاش میشد که به انگشت نخی میبستیم تا فراموش نگردد که هنوز انسانیم قبل از انی که کسی سر برسد ما نگاهی به دل خسته خود میکردیم شاید این قفل به دست خود ما باز شود کاش در باور هروزه مان جای تردید نمایان میشد و سوالی که چرا سنگ شدیم کاشکی کسی می امد و به ما میفهماند که چرا سنگ شدیم تقديدم به شماباشد از يک دوست

امید ناگزیر

با تبریک سال نو . به خاطر لطافت و صمیمیت نوشته های شما با اجازه خودتون به وب نوشت شما لینک داده شد.

شیرین

سال نو مبارک. امیدوارم سال خوبی داشته باشید . با کلی نقش های قشنگ و رنگارنگ روی بوم

سونيا

سلام اميدوارم که هميشه موفق باشی