برای سال نود و چهار

سلام

امسال حجم کارهای شغلی من زیاد شد و متاسفانه نوشتن در اینجا اولویتش رو از دست داد. از همه و خودم عذر میخواهم. انشاالله سال جدید، تصمیمی قاطع خواهم گرفت و اینجا رو بهتر اداره میکنم.

برای سال جدید، انشاالله تصمیم دارم مطالعه ام را بیشتر کنم. روی یک موضوع خاص. خاطرمون باشه لازم نیست ده تا هدف برا خودمون بنویسیم. یکی کافیه. بهش که عمل کردیم، انرژی میگیریم برای هدفهای بعدی. 

توی خیلی از محیطهای کاری، کسی که مطالعه اش فقط کمی بیشتر از حد خبر خوندن باشه، یه سر و گردن می افته از بقیه جلو. گرچه خوب خوندن و مطلب درست انتخاب کردن و در همان حال متواضع بودن و از فردای دو صفحه متن و کتاب و سند خوندن، افاضه نکردن هم مهمه.

برای همه شماهایی که اینجا رو میخونین و با کامنت و ایمیل به من لطف دارید، سالی پر از برکت و سلامتی و حرکت رو به جلو و جیب پر از پول و دلی بخشنده آرزو میکنم.

آمین یا رب العالمین

/ 7 نظر / 38 بازدید
ارکیده

یه سال خوبه دیگه پر از سلامتی و اتفاقات خوب براتون آرزو میکنم.شاد باشید و اینجا رو هم زود به زود به روز کنید[نیشخند].ممنون[لبخند]

پریسا

سال نوی شما هم مبارک. امیدوارم که سالی با شادی، سلامتی و موفقیت داشته باشین و از همشون انجا برای ما بنویسین.

امیر مسعود خلیل ابادی

سلام امیدوارم هر جا هستین شاد وپیروز و سلامت باشین..من سال پیش به طور اتفاقی که خیلی افسرده و سر خورده شده بودم از اینکه ارشد قبول نشده بودم با وبلاگه شما و مطالب شما اشنا شدم و دوباره اهدافم و برنامه های زندکیم برام زنده شدن با خوندن مطالب شما یاد گرفتم برای هدف های که می خوام بجنگم تلاش کنم از خود گذشتگی داشته باشم ..من الان سربازم اونم تو بیرجند خودمم اهل کرجم دارم سعی و تلاشم و می کنم تو سربازی بتونم دوباره بخونم و امید وارم بتونم ....مرسی بابت تمام مطلب های بسیار قشنگ و پر انرزیتون....

آوا

سلام سال نو شما هم مبارک باشه . ایشالا بهترینها نصیبتون بشه توی هر زمینه ای .سال خوبی داشته باشید.[گل]

ارکیده

سلام. این بارون خوبی که از روزهای اول اومده...امیدوارم همینطور خیر و برکت برای همه مردم جاری باشه.هر چند که خدای مهربون همیشه این کار رو انجام میده.اما ما خیلی حواسمون نیست و از هم دریغ میکنیم.

بیتا

سلام مرد امیدوار سال نو مبارک.با آرزوی سلامتی و برکت برای شما[گل]

ستاره

سال نو شما مبارک امیدوارم در سال جدید از مطالب زیبای شما بیشتر بهره مند بشیم موفق و موید باشید انشالله