حتما لازم نیست فرصتی را از دست بدی، سلامتی‌ات را گم کنی، بیماری خاصی گریبانگیرت شود، بلایی نازل شود، عزیزی را از دست بدهی، در امتحانی رد بشوی، در رابطه‌ای شکست بخوری، از کارت اخراج شوی و هزار تا چیز دیگه...تا بفهمی ارزش داشتن یک فرصت مجدد برای شروع چقدره.(دلت خواست یه بار دیگه این پاراگراف رو بخون)

فرصت مجدد یعنی خواست از صمیم قلب تو برای آغازی دوباره، برای قد برافراشتنی دوباره، برای نگاهی مجدد، پر امید و نافذ به دور و برت.

همین حالا برو سراغ صندوقچه کوچیکه تو قلبت...بیرون بکش اون آرزوها و خواسته‌هایی که یه روزی فکرشون لبریزت می‌کرد از شوق و شور...بتکونشون...اگه هنوز دوس داری بهشون برسی، از فرصتت استفاده کن...از زنده بودن و توانا بودن و سرپا بودن و امیدوار بودنت.

از بودنت...

289532-lg.jpg

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شهره

عاطفه

کاش همه برسيم به اون نقطه. سری هم به من بزنيد راجع به فريبا گفتم

مريم

خيلی دلم ميخواد خیلی زود مفهوم تمام مسائلی که توی پاراگراف اول اشاره کردید + هزار تا مشکلات مشابه اونها رو قبل از اینکه اتفاق بیفتن عمیقا درک کنم و به اين مرحله برسم که وقتی بر ميگردم به عقب حداقل ۷۰٪ از عملکردم راضی باشم و افسوس نخورم.

sara

فقط كافيه نگاهمون رو عوض كنيم.... تفكر مون..

پوريا

متاسفانه در بسياري از مواقع اينگونه است. به ياد گلايه مندي كوئلو افتادم كه ميگفت بسياري ميگويند براي آغاز حركتي رو به بالا بايد حركتي قهقرايي را آغاز كرد. هنگامي كه به جايي برسيم كه ديگر نميتوان پايين رفت لاجرم به بالا ميرويم. اما چرا بايد چنين خردي را به چنين بهايي به دست آورد؟

ح.ن

با سلام و عرض ادب و احترام؛ متن شما را به دقت مطالعه کردم و دیدم حق با شماست ما آدم‌ها آنقدر گرفتار کوچک و بزرگ این روزگار شده‌ایم که خودمان، روابطمان، سلامتی‌مان و در کل زندگی کردن به معنی واقعی را فراموش کردیم. انشاءا... روزی برسه که همه بتوانیم از تمام فرصت‌هایمان به نحو احسن استفاده کنیم.